народна рада, шевченківський район, рда, райдержадміністрація

У Шевченківському районі Києва створено Народну раду

У центральному районі Києва, Шевченківському, створено Народну раду. Установчі збори відбулися сьогодні, 22 лютого, та пройшли без масових заворушень. Участь у зборах взяли представники опозиційних партій Києва, громадських організацій, громадські діячі та громадяни, які виступають проти окупаційного режиму, встановленого Партією регіонів.

Народна рада вимагає відставки голови райдержадміністрації С. Зіміна, який відповідно до вимог ради «не займався розвитком та розбудовою району, а будучи членом Партії регіонів примушував увесь апарат РДА та співробітників комунальних підприємств вступати до лав партії регіоналів».

Також, представники новоствореного органу місцевого самоврядування вже передали начальнику Шевченківського РУ ГУ МВС Гринцевичу звернення установчих зборів Народної ради.

Народна рада Шевченківського району м. Києва створена як альтернативний орган влади, що дозволить відновити та убезпечити законність і правопорядок на території району. Своїми завданнями Народна рада вбачає запровадження реального місцевого самоврядування, сприяння у забезпеченні життєдіяльності мешканців району, координації дій міліції та загонів Народної самооборони, сприяння у вирішенні інших питань, необхідних для забезпечення захисту життя громадян та конституційного ладу.

Створено виконавчий комітет Народної ради та обрано її Президію у складі О. Федоренка (ГО «Муніципальна ліга Києва»), О. Гаряги («УДАР»), Л. Комського (ГО «Київ 3000»). У складі Президії передбачено квоту для представника ВО «Свобода».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply