Самооборона, дружина

У Самооборону Київської області записалося вже майже дві тисячі осіб

Самооборона Київської області почала мобілізацію людей. Про це заявили координатори штабу Самооборони на прес-конференції. «Самооборону почали приходити запити українців з приводу запису в наші ряди»,– заявив Ігор Постановський, прес-секретар штабу Самооборони.

Постановський також зазначив, що в ряди Самооборони Київської області вже записалося 1743 людини, а всього Самооборона області об’єднує 22 району. Крім того, він підкреслив, що зараз Самооборона Київської області не проводить військову мобілізацію, так як цим повинні займатися державні органи. «Члени Самооборони будуть забезпечувати громадський правопорядок. Якщо буде якась агресія з боку, ці люди готові прийти до військкоматів», – сказав він. У свою чергу, Володимир Давидюк, заступник координатора обласного штабу Самооборони, зазначив, що ідея створення такого штабу виникла, коли практично кожен невеликий район або населений пункт почав створювати свої загони самооборони. «Ідея виникла після того, як кожен район, кожне місто почали щось створювати. Тому було рішення систематизувати цей процес і створити штаб самооборони», – зазначив він.

На даний момент Самооборона Київської області продовжує мобілізацію людей. Їх штаб знаходиться на вулиці Грушевського 30/1, каб. 310.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply