У річці під Києвом – масовий мор риби

У річці Недра у Київській області виявили масовий мор риби.

Як повідомляє Київський рибоохоронний патруль, риби загинула у річці між селами Лехнівка та Недра у Броварському районі Київської області.

Коли на місце прибули працівники управління Держрибагентства у м. Києві та Київській області, то встановили що вода в річці коричневого кольору. Також в ході обстеження виявлено загибель 300 особин плітки. Зі слів старости с. Недра та сільського мешканця, вода змінила колір увечері 30 травня, а вже зранку почала гинути риба.

З метою встановлення причин і умов загибелі водних біоресурсів, Київським рибоохоронним патрулем відібрано проби води та зразки водних біоресурсів в трьох місцях для проведення лабораторних досліджень іхтіопатологічною лабораторією Держрибагентства. Про результати буде повідомлено згодом, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 травня вода у річці Либідь, що у Києві, стала яскраво жовтою, мешканці столиці підозрювали злив хімікатів.

Вже наступного дня комунальники вирішили з’ясувати, чому це сталося і взяли проби води. Фахівці розглядають версію можливого факту несанкціонованих врізок та викидів.

19 травня в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА пояснили, чому вода у річці Либідь в Києві стала жовтою. Зазначається, що можливо відбулося потрапляння у водойму забруднених стічних вод. Ймовірно, скид був зроблений будівельною технікою, що працює поруч.

Джерело: Рarlament.ua