У Раді почали збір підписів для початку процедури відставки Президента

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України (позафракційний), один із лідерів Руху нових сил Юрій Дерев’янко.

Народний депутат повідомив, що від сьогодні Рух нових сил розпочинає збір підписів народних обранців для початку парламентської процедури відставки Президента України у порядку імпічменту, керуючись статтями 93, 111 Конституції України, а також статтями 171, 172 Регламенту Верховної Ради України.

«Чи може Верховна Рада мовчати відносно можливих злочинів Президента, про які повідомляють у ЗМІ? Починаючи з панамських офшорів, запровадження схеми «Роттердам +», розкрадання бюджету на постачанні українській армії військової техніки та інше, і закінчуючи фактами плівок, оприлюднених Онищенком», – заявив Юрій Дерев’янко.

Нардеп наголосив, що, на його думку, бездіяльність щодо нерозслідування щодо згаданих вище фактів Верховною Радою – «це реальна зрада мільйонів українців, і українці вимагають такого розслідування».

Юрій Дерев’янко закликав провладні та опозиційні фракції ВРУ поставити підписи під бланком подання про ініціювання питання щодо усунення Президента України Петра Порошенка з поста очільника держави.

https://zik.ua/news/2018/05/14/u_radi_pochaly_zbir_pidpysiv_dlya_pochatku_protsedury_vidstavky_prezydenta_1323629

Коментар від “ВК”: нагадуємо, що поки не прийнятий “Закон про тимчасові слідчі комісії” подібні зусилля мають той же самий ефект, що і надування повітряних кульок. Детальніше – у статті Миколи Томенка “Про правдивих, щирих та ряджених опозиціонерів”.