У посадовців Київської митниці виявили незадекларовані автопарки і нерухомість

Митники не вважають за потрібне вказувати у деклараціях користування записаним на родичів майном.

Співробітники Київської митниці Державної фіскальної служби – Вадим Турманов, МихайлоРедько, Андрій Недбайло – не декларують елітні квартири, в яких мешкають, а також автівки, на котрих їздять, передає Bihus.Info.

Так, Вадим Турманов, донедавна завгосп митниці, а нині – заступник начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи – у декларації вказує квартиру в сел. Петропавлівська Борщагівка під Києвом. Однак журналісти регулярно помічають його вранці у Києві біля багатоповерхівки, квартира в якій куплена у 2016 році й записана на матір ТамаруТурманову.

Цю київську квартиру він сам торік назвав постійним місцем проживання в суді після того, як поліція склала на нього адмінпротокол. Тоді митник їздив на автівці Ауді А6, яка також не потрапляла в його декларацію і належала його батьку Віктору Турманову.

Начальник другого відділу оперативного реагування на митні правопорушення тієї ж митниці Михайло Редько пересувається на незадекларованому чорному Лексусі. Він стверджує, що іномарку попросив припаркувати біля митниці його товариш, а сам він на ній не їздить. Як виявилося, автівка зареєстрована на батька його колеги Станіслава Делі.

Сам Делі, який є заступником начальника відділу взаємодії з митними органами Київської митниці, заперечив, що користується авто батька. І припустив, що воно продано за довіреністю.

Примітно, що Редька теж притягали до адміністративної відповідальності за водіння, а автівки не згадувалися в його деклараціях, а саме – Фольксваген та БМВ Х5.

Раніше журналісти з’ясували, що торік Редько, із зарплатою до 15 тис. гривень на місяць, придбав квартиру в розкішному ЖК “Альпійське містечко”. Якщо вірити фіскалу, житло площею 141 кв. м у 2017 році коштувало йому не більш як 15 тис. доларів (чи то 400 тис. гривень, чи то навіть 180 тис. гривень – у двох деклараціях митника вказані різні дані).

До того ж, як виявили журналісти, мешкає Редько в іншому фешенебельному комплексі – “Престиж-Холл”, на Печерську, – не декларуючи користування цією нерухомістю.

Автівки ще одного працівника тієї ж митниці – начальника першого відділу оперативного реагування Андрія Недбайла – теж не знайти в декларації. Так, на роботу він регулярно приїжджає на новій Шкоді Супер Б. Однак ця машина завбачливо записана на його матір Валентину Недбайло, що офіційно рятує його від декларування до кінця року. На неї також записана і квартира на Петропавлівській Борщагівці, в якій мешкає митник.

Нагадаємо, 120 нардепів-мільйонерів отримують компенсацію за житло в Києві. Крім того, ще 25 нардепів мають житло в Києві або елітному передмісті.

http://ua1.com.ua/society/u-posadovciv-kijivskoji-mitnici-viyavili-nezadeklarovani-avtoparki-i-neruhomist-48286.html