У п’ятницю собаки підуть на роботу

У п’ятницю відбудеться Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу». Цьогоріч в Україні акцію вперше проведуть в один день з іншими країнами світу – 21 червня.

Варто зазначити, що у 2018 році до акції приєдналися громадяни у 53 містах по всій Україні. Рік тому 6 липня 475 собак прийшли на роботу разом зі своїми власниками.

А от цього року вже відомо, що собаки підуть на роботу у всіх обласних центрах країни, а також у таких містах на Київщині як Бориспіль, Кагарлик, Богуслав, Крюківщина та Буча. Найбільшу кількість домашніх улюбленців в офісах побачать у столиці – там наразі візьмуть на роботу 72 собаки.

Для всіх, хто хоче приєднатися до акції аби зробити перші кроки для зміни статусу чотирилапих у суспільстві, пропонують зареєструватися за посиланням. Але перед тим, як приводити собаку в офіс радять спитати у колег, чи немає ні в кого алергії на шерсть, а також уточни у керівництва, чи можна прийти з собакою на роботу. Якщо ж ніхто не проти не забудьте взяти з собою дві миски (для їжі та води), улюблену іграшку, пакети для прибирання за собакою, а також ліжечко чи ковдру для відпочинку для свого улюбленця.

Джерело: http://zora-irpin.info/zavtra-sobaki-pidut-na-robotu/