У Національному ботсаду відкриється «Парк корупції»

1 червня у Національному ботанічному саду ім. Гришка у Києві відкриється «Парк корупції». В його павільйонах українців будуть в інтерактивній формі знайомити з проблемою топ-корупції.

Про подробиці проекту розповіли 112 його авторка Ярослава Гресь та голова антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі. Всього на території парку буде дев’ять павільйонів, у яких розповідатиметься про корупцію від шумерських часів до сьогодення. Один з павільйонів буде у формі сумнозвісного золотого батона, який назвали «квінтесенцією корупції».

«Молодь стає більш терпимою до корупції, молодь не хоче читати довгі тексти антикорупційних розслідувань і розбиратися в нюансах теми, яку глибоко не знає. Саме тому ми вирішили говорити з нею в форматі інтерактивного парку, де через зрозумілі образи, об’єкти, віртуальну реальність, 3D, інтерактивні панелі та інсталяції пояснюємо не тільки, як працює топ-корупція, але й що роблять в Україні, щоб її подолати», – розповіла Ека Ткешелашвілі.

«Парк корупції» працюватиме три тижні, прохід до нього буде безкоштовним, за квитком у ботсад.

Раніше міжнародна антикорупційна мережа Transparency International заявляла, що в Україні вдвічі скоротилися темпи боротьби з корупцією, незважаючи на те, що держава піднялася на одну позицію вище у дослідженні «Індекс сприйняття корупції».

https://ua.news/ua/u-natsionalnomu-botsadu-vidkriyetsya-park-koruptsiyi/