У найпопулярнішому київському парку знищили столітні дерева

У парку київського Політехнічного інституту спиляли древні дерева, і це розлютило місцевих жителів.

Про це пише Хмарочос.

Найстарішому з дерев було 100 років. В мережі користувачі різко висловлюються з приводу рішення київської влади – для багатьох ці дерева вже стали символом КПІ.

“Екологічний пекло в Києві”, “Який кошмар! Навіщо? Улюблений парк”, “Немає такого лайливого слова, яке б цілком передало моє обурення. Але, що я точно знаю, що по смерті ці негідники потраплять у пекло, де дерева їх будуть рубати кожну мить”, – висловилися кияни.

У відповідь коммунальное об’єднання “Київзеленбуд”, яке займалося виконанням робіт, пояснило, що зрізання пов’язано з аварійним станом дерев. Перед цим об’єднання провело обстеження, оскільки до них надійшло звернення від КПІ. Всього, згідно акту виконаних робіт, на території парку КПІ зрізали 13 дерев, а одне частково обрізали. Причиною виявилася “трухлявість і дуплистість”.

Додамо, що озеленення парку почалося відразу з будівництвом навчальних корпусів за участю студентів і викладачів. Будівництво корпусів завершилося в 1898 році. На будівництво парку виділялося 49 000 143 рубля і 48 копійок. В основу планування було покладено регуляторний принцип – коли малюнок алей, доріжок і клумб з зеленими насадженнями має правильну геометричну форму.

Раніше також повідомлялося, що з Хрещатика зникли молоді каштани. Замість символу столиці влада вирішила висадити клумби.

Про це повідомив киянин Олексій Кучеренко на своїй сторінці в Facebook.

“Могилки каштанів на Хрещатику перед резиденцією “Мера Києва” і “батьків міста”. Скоро доведеться Київський вальс переписувати і герб переробляти(((“, – написав він у своєму пості.

Заміна каштанів на клумби не знайшла позитивних відгуків серед киян та гостей міста. Міні-клумби, встановлені на Хрещатику, кияни охрестили “могилками каштанів”.

https://znaj.ua/capital/u-najpopulyarnishomu-kyyivskomu-parku-znyshyly-stolitni-dereva-ukrayinci-lyutuyut