У Мистецькому Арсеналі відкрилася виставка, присвячена Революції гідності

У Мистецькому Арсеналі в Києвіу неділю відкрилася виставка присвячена учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

На виставці у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» представлені роботи відомого художника Тараса Більчука. Сюжети його картин пов’язані з Україною княжої доби, добою козацтва. Його роботи  відомі в США, Канаді, Росії, Японії, Франції, Парагваї, Швеції, Польщі, Англії.

Тарас Більчук – учасник революції Гідності, учасник студентської революції на граніті. 13 років проживав у Сполучених Штатах Америки. В 2013 році повернувся до України, був активним учасником Революції гідності. Помер  влітку минулого року в рідному селі на Рівненщині.

Крім того, на виставці представлені мистецькі твори 17-річного активіста Євромайдану Назарія Войтовича, Володимира Мельничука, луганчанки Тетяни Чепрасової, фотографа Олександра Тимошенка.

Експозицію виставки «Переведи мене через Майдан»  можна переглянути до 25 лютого у Мистецькому Арсеналі.

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2405562-u-misteckomu-arsenali-vidkrilasa-vistavka-prisvacena-revolucii-gidnosti.html