У музеї під відкритим небом у Пирогові в Києві зросли ціни для велосипедистів

У музеї під відкритим небом у Пирогові в Києві зросли ціни для велосипедистів. Тоді як піший відвідувач платить 30 грн, велосипедисту тепер доведеться заплатити в два рази більше — 60 грн. Чим же викликана така зміна?

За повідомленням прес-служби музею, підвищення цін пов’язане, в першу чергу, з необхідністю скоротити потік відвідувачів на велосипедах, оскільки музей не розрахований на велосипедні прогулянки, тим більше на велику кількість людей з таким видом транспорту.

Для того щоб всі відвідувачі могли відчувати себе комфортно, за заявою співробітників музею, необхідно прокласти велосипедні доріжки, продумати цікаві маршрути і подбати про безпеку людей.

Стверджується, що саме небезпека для здоров’я відвідувачів стала головною причиною підвищення цін — у травні відбулося кілька особливо травматичних подій. Зокрема, дівчина на велосипеді злетіла зі схилу, і її забрала швидка, а через тиждень після цього батько наїхав на свою дочку, і також довелося викликати лікарів швидкої допомоги.

За заявами керівництва, музей зараз шукає спонсорів, які допомогли б створити безпечний і цікавий простір для велоподорожі.

Відзначимо, музей під відкритим небом у Пирогові зібрав на 150 га простору зразки архітектури та народної творчості з усіх куточків України.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply