У музеї Києва виставлено картини з приватних колекцій

Географія проживання та творчості більш як 30 художників, доробок яких представлено на виставці, простягається від Чернігова до Ялти, від Львова до Донецька.

Як повідомили у Музеї Києва, мова йде про виставку «Художня спадщина», як унікальну можливість побачити приватну збірку, а саме цю колекцію, якщо бути зовсім відвертими — це перша й, імовірно, остання нагода.
До  уваги киян твори великих майстрів та їх не менш відомих учнів — Миколи Глущенка, Валентини Цвєткової, Олександра Цугорки, Миколи Максименка, Тетяни Яблонської, Сергія Шишка та інших.
«Художня спадщина» — виставковий проєкт, що репрезентує різноманітну приватну колекцію українського мистецтва. Примітно, що збірка дає змогу простежити як певну спадковість школи в Академії мистецтв у Києві, так і насолодитися яскравими зразками живопису ХХ ст. з різних куточків України.
Колекція містить мистецькі твори, автори яких були членами Спілки художників України, здобували освіту чи викладали в Київському державному художньому інституті (нині НАОМА) та безперечно залишили по собі гідну мистецьку спадщину.
Художня спадщина — це про тяглість художньої традиції, яка бережно передається від вчителя до учня, наповнюється новими змістами та рефлексіями, близькими новим поколінням, говорять організатори.
Виставка триватиме з 1 до 19 березня.
Графік роботи:
Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні.
Каса працює до 18:30, вартість вхідного квитка: 80/50 ₴.