У Лукашенка істерика, кордони закриваються

Білорусь посилила державний кордон з Україною, а також повністю закрила його з Польщею та Литвою. Про це заявив білоруський президент Олександр Лукашенко під час виступу на жіночому форумі, повідомляє TUT.BY.

“Ми змушені відвести війська з вулиць, пів армії поставити під рушницю і закрити державний кордон із заходу – з Литвою і Польщею. Ми змушені посилити державний кордон, на превеликий жаль, з нашою братською Україною”, – заявив Лукашенко.

Крім цього, білоруський глава звернувся до народів України, Польщі та Литви із закликом “протистояти розв’язуванню війни”.

“Зупиніть своїх божевільних політиків, не дайте розв’язатися війні”, – заявив він.

Нагадаємо, у Білорусі більше місяця тривають масові протести, які почалися 9 серпня після перемоги Олександра Лукашенка на президентських виборах. Під час акцій правоохоронці проводять затримання протестувальників та лідерів опозиції.

Крім цього, періодично у центр Мінська стягнують військову техніку та спецзасоби для розгону демонстрантів. Від початку заворушень у Білорусі було затримано сотні людей, є загиблі.

До слова, Європейський Союз не визнає легітимність президента Білорусі Олександра Лукашенка та має намір переглянути стосунки з країною.

А нещодавно, 17 вересня, Європарламент визнав новостворену Координаційну раду як тимчасовий представницький орган народу Білорусі.

Джерело: https://zik.ua/news/world/lukashenko_bilorus_posyliuie_kordon_z_ukrainoiu_ta_zakryvaie_z_polshcheiu_i_lytvoiu_980950