У київській школі створили методички на випадок нападу Московії

В одному з навчальних закладів середньої освіти у Києві розробили план дій у випадку повномасштабної військової агресії з боку російських окупантів. Методички з вказівками розповсюдили серед дітей та їх батьків. Про це повідомила у Фейсбуці журналістка Тетяна Даниленко.

Підготуватися до надзвичайної ситуації вирішили у школі, яку відвідує донька телеведучої Тетяни Даниленко. У методичці вказали універсальний рецепт безпеки, а у самому закладі підготували все необхідне для перебування дітей в укритті.

За словами журналістки, сумки з пледами, їжею, яка не псується, а також радіоприймачі у школі закупили ще у січні 2022.

Краще бути готовими

  • Телеведуча зазначила, що у школі серйозно, але без паніки поставилися до можливого нападу Росії.
  • Вчитель історії, який курує старшу школу, підкреслив, що навіть якщо повномасштабна агресія малоймовірна, краще бути готовим до неї, а не ігнорувати небезпеку.
  • Педагоги визначили між собою, хто та скільки часу зможе залишатися в укриттях, а також домовилися про дії у випадку зникнення зв’язку.
  • 8 лютого батьки учнів школи отримали інструкції, які розробляли у школі впродовж січня.

Батькам розіслали детальний план, що і як робити на всі випадки, зокрема, якщо зник будь-який зв‘язок. Усе було повідомлено настільки переконливо, детально, зрозуміло і спокійно, що залишилося тільки одне питання: що заважало державі за 8 років розумно підготувати націю?
— написала Даниленко.

Викладати методичку у відкритий доступ журналістка відмовилася, пославшись на те, що у ній є особисті дані.

Джерело: “24 канал”