У Київраді пропонують заборонити участь росіян та російського бізнесу у розробці і реалізації міських проєктів

У Київраді запропонували встановити заборону на участь громадян та суб’єктів господарювання з Росії як держави агресора у реалізації проєктів столиці.

Про це повідомляє  LB.ua.

Заборона поширюється і на суб’єкти господарювання, що знаходяться під контролем росіян, а також юрособи, у статутних капіталах яких є частка РФ.

У проєкті рішення йдеться, що мораторій встановлюється на участь громадян і суб’єктів господарювання держави-агресора в розробці та реалізації проєктів, фінансованих за рахунок бюджету Києва або на території міста.

Виконком міськради має здійснювати контроль щодо фізичних осіб та кінцевого бенефіціара юросіб, що беруть участь у розробці та реалізації таких проєктів.

Нагадаємо, що у 2019 році Київрада проголосувала за введення заборони на передачу комунального майна та землі юридичним особам з російським капіталом. Мораторій стосується передачі майна та земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Києва у власність або користування юридичним особам, у статутному капіталі яких частка держави-агресора становить понад 25% або кінцевим бенефіціаром яких є держава-агресор.