У Києві встановлять постійний «Ветеранський намет»

У Києві 6 жовтня відбудеться відкриття простору «Ветеранський намет», де зібрані книжки про російсько-українську війну авторства ветеранів і військових. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, інформує armyinform.com.ua.

Відкриття цього унікального простору відбудеться об 11:00 за адресою вул. Пестеля, 7.

Ідея відкриття постійного «Ветеранського намету» народилась після проведення трьох заходів у межах книжкових, літературних заходів, такі як «Книжковий Арсенал» в Києві, «Book Space» в Дніпр та Форум видавців у Львові, на яких ветеранська література користувалось чималим попитом.

«ВетНамет закінчив свою роботу на Львівському Форумі Видавців… але нікуди не пропадає, і, більше того, готує новий підхід. І про це – декілька рядків.

Позиція перша. ВетНамет працює на книжкових заходах у форматі саме військового намету, це принципово для нас. Максимум, на що ми готові поміняти УСТ-56 – це бліндаж, але копати його, та ще й зимою… ну, ви розумієте.

Тому, позиція друга. Після наказу командування про перехід на холодну пору року ВетНамет буде діяти на постійній основі. Допомагає у відкритті простору ГО “Український Легіон” у рамках ініціативи національно-патріотичного виховання громадського суспільства. Цієї неділі, 06.10.19, ми відчиняємо простір Ветеранського Намету, де буде представлений асортимент літератури про АТО від учасників. Простір працюватиме постійно. Про години роботи повідомимо пізніше», – доповідає «Ветеранський намет».

Деталі – на сторінці заходу у Фейсбуці.

Джерело:https://shotam.info/u-kyievi-vstanovliat-postiynyy-veterans-kyy-namet/