У Києві вшанували пам’ять перших Героїв Небесної Сотні

Фото: УНІАН

В Києві вшанували пам’ять перших загиблих Героїв Небесної сотні – Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника та Олександра Бадери, які загинули під час масових протестів у центрі столиці у січні 2014 року.

Як передає кореспондент УНІАН, близько сотні людей, серед яких родичі загиблих учасників Революції гідності, пройшли ходою від Лядських воріт на Майдані Незалежності, де був розміщений блокпост третьої барикади, до Європейської площі та вулиці Михайла Грушевського.

Учасники ходи зупинилися біля пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної сотні, що перед Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого. Потім поклали квіти до меморіальних дощок Нігояну та Жизневському, а потім Сенику та Бадеру – біля стадіону «Динамо», запалили лампадки і виконали гімн України.

На завершення ходи біля Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого священник відслужив панахиду за загиблими героями.

Як відомо, до сьогодні в кримінальних провадженнях, порушених за фактом перших смертей під час Революції гідності, так і не встановлено жодного підозрюваного.

Джерело: УНІАН