У Києві влаштують онлайн-квест до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом

Київський міський центр соціальних служб разом із партнерськими організаціями 24 березня, у Всесвітній день боротьби із туберкульозом, проводить віртуальний квест «Знання=Захист=Здоров’я!».

Учасники дізнаються важливі факти про туберкульоз, механізми його передачі та про основні міфи, пов’язані із цією хворобою.

Також для учасників організатори приготували спеціальні призи – рюкзак, світшот, килимок для миші. Їх розіграють за допомогою сервісу Random.

Заявку на реєстрацію можна лишити до 24:00 23 березня за посиланням. Завдання стануть доступні о 10.00.

Отримувати новини та підтримку щодо участі можна у Telegram-каналі.

До слова, туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Зараз туберкульоз називають лідером за смертністю серед інфекційних захворювань. Щорічно від нього помирає близько 2 млн осіб, понад 200 тис. з яких – діти. При цьому хворіють щороку, за даними ВООЗ, близько 10 млн людей.

Носіями інфекції є більшість людей, але тільки за умови зниження імунітету – через різні захворювання, погане харчування, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами – збудники туберкульозу активізуються, виникає захворювання.

Для консультацій телефонуйте цілодобово на безкоштовні лінії: 0-800-50-30-80 – Всеукраїнська гаряча лінія з питань туберкульозу. У Києві працює цілодобова консультативно-інформаційна служба «Здоров’я – порада лікаря за телефоном 15-83» (безкоштовно зі стаціонарних телефонів Києва) та з мобільних телефонів (044) 2350101, де можна отримати консультації та поради лікарів.

Джерело: Іnternetua