У Києві відкрився офіс Чорнобильського заповідника

У Києві відкрився місцевий офіс Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Про це на прес-конференції сказав в.о. директора Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Тарас Мельничук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми почали працювати і розвиватися, зрозуміло, що територія і заповідник має потужний науковий потенціал. Ми зрозуміли, що нам потрібне представництво і в Києві, і в Іванкові. Ми маємо уже кілька угод з міжнародними та українськими асоціаціями”, – зазначив Мельничук.

За його словами, заповідник отримує міжнародну технічну допомогу та кошти від європейських партнерів, завдяки яким розробляють проект організації території, а також планують розробити проект землеустрою заповідника.

“Впродовж 3 місяців розробляємо проект організації території, але наразі немає коштів на проект землеустрою. Це технічна затримка з боку ЄС. Ми планували завершити проект до кінця року, однак тепер терміни можуть бути перенесені на наступний рік”, – сказав Мельничук.

Як повідомлялося, Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник створено відповідно до Указу Президента України на території Іванківського та Поліського районів Київської області в межах зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення.

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2474777-u-kievi-vidkrivsa-ofis-cornobilskogo-zapovidnika.html