У Києві відкрився Міжнародний форум із кібербезпеки

18-19 листопада в Києві проходить Міжнародний форум із кібербезпеки, ініційований Офісом Генерального прокурора. Його мета – створення платформи активного діалогу та взаємодії для подолання викликів цифрового світу.

Як повідомляє Офіс Генпрокурора, захід об’єднав більше 80 експертів з понад 20 країн світу. Вони зустрілися для обміну найкращими практиками у цій сфері та напрацювання спільних рішень щодо протидії кіберзлочинам і ефективного їх розслідування.

«В глобальному масштабі без скоординованих дій компетентних органів між собою, застосування міжнародного співробітництва під час кримінального провадження ефективна протидія та розслідування злочинів цієї категорії не будуть результативними. Ми в Офісі Генпрокурора запровадили нову кіберспеціалізацію прокурорів та створили відповідний підрозділ. Також надзвичайно активно співпрацює з іноземними колегами наш Департамент міжнародно-правового співробітництва», – зазначила Генпрокурор Ірина Венедіктова.

Вона додала, що кібернапади у світі здійснюються кожні півхвилини. У середньому щодня здійснюється понад 2000 кіберзлочинів. Оскільки кібератаки стають все більш інтелектуальними, небезпечними та не мають географічних кордонів, реакція на них має бути блискавична, законна і сувора.

На початку грудня в Україні вперше пройде Grid NetWars – навчальний турнір з кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури.

Джерело: UA.NEWS