У Києві відкрили нові приміщення центру «Особлива дитина»

Київське об’єднання Спілки Самаритян України відкрило нові приміщення соціального центру «Особлива дитина», який надає послуги денного догляду та догляду вдома для дітей із інвалідністю.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Нові приміщення дадуть змогу розширити коло отримувачів зазначених послуг. На сьогодні 80 дітей із інвалідністю отримують послугу догляду вдома, яку надає Амбулаторна мобільна служба Спілки Самаритян. Ще 20 дітей отримують у їхньому центрі послугу денного догляду.

Діти мають можливість проходити різноманітні процедури додатково до основного курсу терапії, отримують п’ятиразове харчування. Центр також має інклюзивний дитячий ігровий майданчик. Розширення закладу дуже важливо як для самої організації і міста, так і для підопічних центру.

Ремонт та облаштування нових приміщень центру зроблено за підтримки Посольства ФРН в Україні, об’єднання «Міст до Києва» (м. Мюнхен), фонду «Ітцеля» та мерії міста Мюнхен.

Концепція соціального центру «Особлива дитина» також передбачає можливість тимчасового цілодобового перебування та догляд дітей із важкою формою інвалідності та інтелектуальними порушеннями, які не мають змоги піклуватися про себе самостійно.

Також тимчасово перебувати в Центрі можуть і одинокі матері, які виховують дітей із невиліковними хворобами.

Одночасно цілодобово перебувати тут можуть не менш як 16 важкохворих дітей із інвалідністю та інтелектуальними порушеннями та не менш, як 12 одиноких матерів із дітьми, які мають невиліковні хвороби.

Джерело: “ШоТам”