У Києві відбудеться перший Фестиваль фотокниг

9 лютого 2019 року, у суботу, в Києві вперше відбудеться Фестиваль фотокниг (художніх фотоальбомів) від видавництв та фотографів Kyiv Photo Book. Фестиваль буде проходити в Креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). Весь день – з 11:00 до 20:00.

Цей фестиваль – для тих хто цінує або цікавиться художньою фотографією, сучасною та класичною. Хто хоче погортати сторінки різноманітних книжок з творами фотомистецтва, зібраних в один день в одному місці, або придбати книгу, собі чи у подарунок. Хто хоче поспілкуватися безпосередньо із видавцями цих книг та фотографами. Хто хоче послухати тематичні лекції або долучитися до інших подій, що пройдуть в межах фесту.

Центральна подія Фестивалю – ярмарок фотокниг (або ще їх називають художні фотоальбоми) від українських та закордонних видавництв, арт галерей та книжкових крамниць, що спеціалізуються на такій літературі, а також безпосередньо від фотографів, що видали свої художні фотокниги.

Паралельно із ярмарком у лекційній залі весь день будуть проходити лекції, презентації та інші події на тему фотокниг та фотографії, та на другому поверсі IZONE буде працювати арт-кафе.

Серед учасників фестивалю: Видавництво «Артбук», Видавництво «РОДОВІД», Видавництво «ARTHUSS.com.ua», «BOOKSHA Publishing», «IST Publishing», «Галерея Артсвіт», «Палатка», «Українська візуальна книга», «Resident book», «The Bookstore»… І це тільки початковий список, який буде поповнюватися.

Вхід на фестиваль – вільний.

http://www.chytomo.com/u-kyievi-vidbudetsia-pershyj-festyval-fotoknyh-vid-ukrainskykh-vydavnytstv-ta-fotohrafiv/