У Києві відбудеться День вуличної музики

До Києва повертається День вуличної музики – найбільший одноденний музичний фестиваль, який з 2014 року одночасно проходив в десятках міст по всій країні і не тільки. У цей день сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходили у центр свого міста, щоб зіграти людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фольк, хіп-хоп і джаз — будь-що. З початку повномасштабного вторгнення Street Music Day не проводився.

Як повідомили на офіційній сторінці Дня вуличної музики у соцмережах, перший з початку повномасштабного вторгнення День вуличної музики відбудеться 18 травня на Пейзажній алеї.

Цього року організатори фестивалю мають важливу місію – збір коштів на дрони-бомбери та розвідувальні дрони, щоб допомогти бригадам ЗСУ у їхній важливій робот

Музичні майданчики будуть розташовані по всій парковій зоні. Обіцяють виступи The Oscar Wild, Black Adore, Intermezzo, Vsivdoma та Folkulaka. Також виступатимуть джазові виконавці: Ігор Закус, Наталія Лебедєва, Аліна Залозна та гурт Atmawinds. Електронну музику виконуватимуть Zhivot Club з Харкова та Shum.Rave.

Окрім виступів музикантів, на Пейзажці можна буде долучитись до спортивних атракцій: настільний теніс з майстрами спорту, аерохокей, кікер, шахи, дартс, бадмінтон, стрибки в мішках тощо.

Також цілий день буде працювати благодійний ярмарок, арт-зона та фудкорт.

За попередній донат від 150 гривень кожен зможе потрапити на фестиваль та отримати один безкоштовний квиток на спортивний захід, а також взяти участь у розіграші “суперлоту”. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням.

Джерело: “Великий Київ”