У Києві відбудеться Чемпіонат світу з Truck Pull

У Києві найсильніші богатирі змагатимуться за лідерство на Чемпіонаті світу з Truck Pull. Про це у своєму Facebook повідомив депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин, передають “Коментарі”.

Чемпіонат світу з Truck Pull відбудеться у Києві у неділю, 19 вересня. За змаганнями можна буде спостерігати на столичній Оболонській набережній, 20. Участь у Чемпіонаті світу з Truck Pull візьмуть найсильніші чоловіки з десяти країн світу.

На столичній спортивній базі українські спортсмени активно готуються до змагань. Кожного дня вони перетягують багатотонні вантажівки на спеціальних тросах, а потім — на канатах. Майже 10-тонний самоскид їм “по плечу”, зазначив депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин після відвідування тренувань. Він запросив киян та гостей міста відвідати Чемпіонаті світу з Truck Pull та вболівати за українських богатирів.

Раніше портал “Коментарі” повідомляв, що у Гостомелі на аеродромі держпідприємства “Антонов” українські стронгмени встановили світовий рекорд з перетягування літака “Мрія”. Вісім найсильніших українських спортсменів зрушили з місця найбільший у світі літак вагою 330 тон та протягли “Мрію” на 4,3 метри за 1,13 хвилини.

Нагадаємо, рекорд з “Мрією” українські спортсмени планували встановити до Дня Незалежності України. Вісім найсильніших українців напередодні потренувалися у Кривому Розі — встановили новий рекорд України, протягнувши на 44 метри самоскид з рудою вагою у 293 тонни. За словами президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка, вага найбільшого у світі літака залежить від наповнюваності баків, а “Мрія” важить приблизно 300 тонн. Президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок зазначив, що у подібних рекордах дуже важлива злагоджена робота всіх спортсменів.

Джерело: “Коментарі: Київ”