У Києві весна 2023 року увійшла у двадцятку найтепліших в історії – зафіксовано сім температурних рекордів

У Києві весна 2023 року увійшла у двадцятку найтепліших з 1881 року спостережень. Протягом трьох місяців було зафіксовано сім температурних рекордів добової температури повітря.

Про це повідомили в пресслужбі Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Кількість опадів у столиці за весну склала 145 мм, що становить 99% кліматичної норми.

“Підсумки календарної весни у столиці. За даними спостережень метеостанції середня температура повітря за сезон у Києві склала +10,1ºС, що на 0,7ºС вище за середні багаторічні значення. Цьогорічна весна увійшла у двадцятку найтепліших з 1881 року спостережень у столиці. Весняні місяці, крім квітня, були теплішими за кліматичну норму, особливо березень, який мав найбільше позитивне відхилення – 2,3°С”, – розповіли синоптики.

У пресслужбі уточнили, що протягом весни у Києві було зафіксовано сім температурних рекордів добової температури повітря, більшість з них – шість у березні. Найхолодніше було 13 березня, коли мінімальна температура опустилась під ранок до -4,0°С, а найтепліше – 18 травня, коли максимальна температура піднялась до +27,3°С.

Джерело: “ТОнеТО”