У Києві триває музичний фестиваль “Віртуози фолку”

В Українському домі триває Другий музичний фестиваль “Віртуози фолку” за участі більш як двадцяти виконавців традиційної української музики, а також також майстрів народних ремесел з різних куточків України.

Як інформує Радіо Свобода, у рамках фестивалю відбуваються майстер-класи та виставки колекційних робіт майстрів з виготовлення музичних інструментів та народних ремесел, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями.

“До участі у фестивалі зголосились близько 150 учасників, до участі у фіналі ми обрали близько тридцяти. Також у рамках фестивалю ми представили музичний фантазійний проект “Володарі стихій”, що його учасники-музиканти познайомились на минулорічному фестивалі”, – розповіла генеральний директор фестивалю Олена Кулик.

Фестиваль завершує вечірнй гала-концерт українських виконавців і гуртів, серед яких – “ManSound”, Руслана, хор “Київ”, Іванка Червінська та гурт “Gypsy Lyre”, Ніна Матвієнко, “Гуцульська троїста”, “ДримбаДаДзига”, проект “Володарі стихій”, Олесь Журавчак (етно-духові), Тарас Силенко (старосвітська бандура) Олена Кулик та ансамбль “Дніпро” та інші.

“Віртуози фолку” – фестиваль молодий і вперше відбувся минулого року. Автор ідеї та засновник – народна артистка України Олена Кулик. Організатор – Київський академічний ансамбль української музики “Дніпро”. Партнер фестивалю – Міжнародний конгрес-центр “Український дім”.

https://golosua.info/2018/11/18/u-kyievi-tryvaie-muzychnyi-festyval-virtuozy-folku/