У Києві розвішали плакати, які попереджають про злодіїв

У найбільш людних місцях столиці з’явилися плакати, які застерігають громадян від кишенькових злодіїв

Про це повідомив Київ оперативний.

На плакатах українською та англійською мовами написано: “Остерігайтеся крадіїв”.

Відомо, що улюблені місця їх роботи – ринки, торгові центри, громадський транспорт, автостанції, залізничні вокзали. У натовпі легше всього непомітно витягнути здобич із сумок і задніх кишень. Міський транспорт представляє для “щипачів” особливий інтерес в години пік, коли величезна кількість людей їде на роботу або з роботи і штурмує транспорт, нічого не помічаючи навколо.

Щоб не стати жертвою кишенькових злодіїв експерти рекомендують: не брати з собою багато грошей, краще розділити їх на частини і заховати в різних кишенях, перевіряти чи не видно  гаманець крізь кишеню. Також слідкуйте, щоб всі замки на сумочці були завжди застібнуті, а в багатолюдному місці намагайтеся притискати сумку до себе. Уникайте варіантів, коли вона недбало бовтається за спиною. У громадському транспорті звертайте особливу увагу на сусіда-пасажира, який стоїть біля дверей сходинкою нижче.

Йому найлегше засунути руку вам в кишеню і витягти гаманець. Гроші на проїзд завжди готуйте заздалегідь. Якщо в транспорті хтось починає раптом вас штовхати або притискати, не забувайте, що це може бути всього лише маневр, щоб відвернути увагу і вкрасти ваше майно. Сумку тримайте міцно під пахвою або спереду, щоб вона постійно була у вас на очах. Не носіть смартфон в кишенях верхнього одягу.

Джерело: https://socportal.info/ru/news/v-kieve-zhitelei-preduprezhdaiut-o-karmannikakh/