У Києві провели благодійний захід присвячений темі домашнього насильства

9 березня волонтери організували захід, присвячений темі домашнього насильства, під лозунгом «Ти – головна героїня свого життя». Для 20-ти жінок приготували обід поліцейські, військові та рятувальники. Організатори влаштували подію, направлену на підтримку жінок, які зараз проходять реабілітацію в Центрі соціальних служб Оболонського району. Про це написав голова Оболонської РДА Кирило Фесик у Facebook.

За словами Кирила Фесика, ідеєю заходу було надати можливість жінкам поспілкуватись між собою за участі психолога під час смачного обіду, який власноруч приготували поліцейські, військові та рятувальники під наглядом шеф-кухаря.
Спершу чоловіки привітали жінок квітами, а потім приготували для них страви – салати, гарячі закуски з м’ясом та десерти. Таким чином, організатори, серед яких – один з благодійних фондів, хотіли підтримати та подарувати приємні емоції. Жінки до останнього не знали, що їх чекатиме – то ж були розчулені до слід.
Організатори кажуть, що основним завданням цього заходу було привернути увагу до теми захисту прав жінок та необхідності їх підтримувати незважаючи ні на що, надавати можливість отримувати задоволення від життя, самореалізовуватись та обов’язково робити кроки, які допоможуть їм змінити своє життя на краще.