У Києві пропонують нічну “прогулянку” новорічно-різдвяними святами

Фахівці Національного музею історії України розробили вечірню театралізовану екскурсію “Від Романа до Йордана: зимові свята українців”, учасники якої освітлюють собі шлях за допомогою світильників-каганців.

Здійснити незвичну мандрівку музеєм можна буде лише 28 грудня, 5 і 20 січня, повідомляється на сайті закладу.

“Нова екскурсія відкриє таємниці походження традицій святкування та роль у житті наших предків найвідоміших і найсакральніших свят. А численні театралізовані епізоди дадуть змогу глибше зануритися в атмосферу Різдва, Миколая, Романа, Маланки, Нового року, Водохреща та побачити, що в традиційній українській культурі та в середовищі вищих шарів суспільства їх святкували по-різному”, – йдеться в публікації.

“Від Романа до Йордана” продовжує відносно нову традицію регулярних театралізованих вечірніх екскурсій Національним музеєм історії України, які за останні кілька місяців доповнилися театралізованими епізодами. Цей формат екскурсій, запевняють у закладі культури, користується незмінним попитом у відвідувачів.

Першу таку екскурсію, приурочену до різдвяно-новорічного циклу свят, провели в суботу, 23 грудня. А завершилася вона відкриттям святкової виставки “Жив-був Новий рік”.

Читайте також: “Радуйся, земле”: чоловічий хор заспівав колядку у канадському торговельному центрі

Вхідний квиток на вечірню театралізовану екскурсію коштує 150 грн.

https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2372498-u-kievi-proponuut-nicnu-progulanku-novoricnorizdvanimi-svatami.html