У Києві презентували перший український електромобіль

Презентувано перший український електромобіль для людей з інвалідністю USEC. Наразі електромобіль існує в єдиному екземплярі

У Києві презентували перший український електромобіль, створений для людей з інвалідністю Ukrainian Social Electric Car (USEC). Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури.

USEC – спільний проєкт телеведучої Вікторії Кіосе у співпраці з фахівцями компанії Ecofactor.  Технічний виконавець Сергій Вельчев – засновник та CEO групи компаній ECOFACTOR. Український електромобіль для людей з інвалідністю був розроблений на базі Smart і дозволяє особам з порушеннями опорно-рухового апарату зручно пересуватися містом. Без сторонньої допомоги людина може спокійно заїхати в автівку як в капсулу та самостійно рухатися.

Наразі електромобіль існує в єдиному екземплярі. Такий технічний тест дозволить інженерам отримати максимально точний зворотний зв’язок і дізнатися, на чому саме потрібно робити акцент і який саме функціонал необхідний людям з інвалідністю.

Згідно з повідомленням на сайті виробника, головна мета творців USEC – домогтися ціни за один автомобіль в межах $10 000. Сьогодні є плани на те, що першим кроком стане сервіс каршерінгу автомобілів USEC у всіх регіонах України. У поточну модель вже закладено технічний функціонал для цього.

Джерело: https://itsider.com.ua/u-kyyevi-prezentuvaly-pershyj-ukrayinskyj-elektromobil/