У Києві презентували маршрутні автобуси нового зразка від перевізників

У Києві презентували маршрутні автобуси нового зразка від перевізників, які перемогли у конкурсі на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Про це повідомив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Костянтин Усов.

«Місто вперше відкрито презентує, а не приховує результати конкурсу на визначення перевізників на маршрутах Києва, – зазначив заступник голови КМДА Костянтин Усов. – Результат не ідеальний, але завдяки тому, що ми дискваліфікували недобросовісних гравців, які перебували у змові із різного роду функціонерами, ми повернули життєвий простір для нормальних перевізників. На київський ринок вперше за багато років замість старих страшних маршруток виходять комфортабельні автобуси».

Як розповів Костянтин Усов, зокрема за підсумками конкурсу, на маршрут №150, який сполучає Троєщину, Севастопольську площу та Індустріальний міст, виїхали 13 повнорозмірних автобусів Volvo Hybrid.

«Саме так має виглядати зручна й екологічна «маршрутка по-київськи», і це вартувало того, щоб відстоювати прозорість і неупередженість конкурсу, у тому числі й фізично, коли його намагалися зірвати», – наголосив Костянтин Усов.

Крім того, заступник голови КМДА повідомив, що 39 нових транспортних засобів меншого класу, але 2021 року випуску, виїжджають на маршрути №529 і №485, ще 43 автобуси 2018-2020 рр. випуску замінюють «старий флот», який працював на міських маршрутах №476, №405 та №192. 18 транспортних засобів працюватимуть на маршрутах №464 та №512, і 15 автобусів для перевезень пасажирів на маршрутах №54, №59, №61 та №103 використовуватиме КП «Київпастранс».

Джерело: Київська міська рада