У Києві під будівлею СБУ відбулася акція «Хто замовив Катю Гандзюк?»

1 серпня у Києві під будівлею Служби безпеки України відбулася акція «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Як передає кореспондент УНІАН, більш як 100 активістів зібралися з закликом вести розслідування щодо загибелі Гандзюк активніше та ефективніше.

Учасники акції написали на тротуарі під будівлею СБУ прізвища осіб, яких вважають також причетними до вбивства Гандзюк, а на завершення акції запалили фаєри.

В цей же день у центрі Херсона активісти з Херсона, Києва та Одеси взяли участь у масовій акції з нагоди річниці нападу на херсонську активістку, в. о. керуючого справами Херсонської міськради Катерину Гандзюк.

Близько 30 активістів провели протестні акції біля будівлі Головного Управління Нацполіції в Херсонській області, біля будинку Ігоря Павловського (один із фігурантів справи Гандзюк) і біля будівлі, де знаходяться Херсонська облдержадміністрація та Херсонська облрада.

Біля будівлі Херсонської ОДА активісти палили фаєри, кидали петарди, а також писали на стінах будівлі образи на адресу голови Херсонської облради Владислава Мангера (рідні та друзі Катерини Гандзюк вважають його замовником її вбивства), а також на адресу екс-голови ОДА Андрія Гордєєва та екс-заступника голови ОДА Євгена Рищука, яких активісти також вважають причетними до вбивства Гандзюк.

Джерело: https://www.unian.ua/society/10638078-u-kiyevi-pid-budivleyu-sbu-vidbulasya-akciya-hto-zamoviv-katyu-gandzyuk-video.html