У Києві намагатимуться ліквідувати 248 небезпечних пішохідних переходів

Громадська організація «Центр розвитку міста» представила карту найбільш небезпечних пішохідних переходів Києва. На початку нового року активісти підготують офіційне звернення до КМДА за підсумками роботи з моніторингу переходів.
 Зараз в столиці – 248 небезпечних ділянок для перетину вулиці пішоходами. Серед них 54 – в Оболонському районі, 40 – у Деснянському, 33- в Дарницькому. Такі дані оприлюднили активісти Вікторія Дей і Федір Губенков під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.
Основні критерії, за якими відбирали найбільш небезпечні переходи столиці – інтенсивність дорожнього руху на вулиці (як автомобілів, так і пішоходів, що користуються переходом) і наявність відповідних дорожніх знаків і розмітки. А також стан дорожнього покриття, тому що це так само впливає на безпеку дорожньої ділянки.
Станом на 1 серпня 2017 року, в Києві зареєстровано понад 20 тисяч ДТП, 38% з яких сталися через необлаштовані пішохідні переходи.
-Ми зробимо все можливе, щоб небезпечні переходи були належним чином облаштовані. Пануємо зібрати підписи киян під нашим зверненням до міської влади, – розповів Федір Губенков. – Людям варто  усвідомити, що правила існують не тільки для водіїв. Ми звикли вважати відповідальними за те, що відбувається на дорозі, водіїв. Але, при цьому, кожен 10-й пішохід Києва щодня порушує правила.