У Києві на місці двох пам’яток архітектури поплічник Януковича збудує висотк

Два аварійні історичні будинки на вулиці Тургенівській під №17 та №19 більше 20 років стоять виселені та невпинно руйнуються.

Будинок №19 має статус пам’ятки архітектури, а більш занедбаний його лівий сусід – №17 – був позбавлений статусу щойно виявленої пам’ятки. Тому його власник (фірма “Українська індустріальна група”), який володіє та успішно занехаює обидва будинки з 2001 року, вирішив швиденько розібрати лівий, не зберігаючи навіть фасад.

Очевидно у колишнього міністра палива та енергетики часів Януковича Едуарда Ставицького з’явилися кошти на нове будівництво. Детальніше про компанію у програмі 2-річної давнини дивитися з 25 хвилини.

Чотириповерховий будинок №17 зведено у стилі неоренесанс на замовлення власника цієї та сусідньої – №15 – садиб селянина Ребізова Івана Андрійовича. Будинок споруджено за проектом Мартіна Клуга у 1901-02 рр.

Ось така “валентиночка” від міністра-втікача та його предстаників тут, таких як Гришпон, якого підозрюють у нанесенні збитків “Укркосмосу” на 8 млн. доларів.

https://uainfo.org/blognews/1550214303-u-kievi-na-mistsi-dvoh-pam-yatok-arhitekturi-poplichnik-yanukovicha.html