У Києві на час можливого наступного локдауну заблокують проїздні картки

Міська влада Києва каже, що готується до наступного можливого локдауну в місті. Так, у разі жорсткого карантину транспортні картки киян вирішили заблокувати. Працюватимуть лише ті, власники яких матимуть дозвіл.

Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Кулеба.

10 серпня у Києві почали тестувати електронну реєстрацію для доступу до громадського транспорту в разі локдауну. У КМДА зазначають, що додаткових карток купувати не треба — працюватимуть раніше придбані транспортні картки: старого (Kyiv Smart Card) та нового (Київ Цифровий) зразка або Картка Киянина. Але активними на час локдауну будуть лише ті, власникам яких нададуть дозвіл їздити у громадському транспорті.

Тобто проїзні киян, які не отримали дозвіл, будуть заблоковані.

«Під час оформлення заявки на отримання дозволів керівник подає списки працівників із вказанням номерів їхніх транспортних карток. У разі позитивного рішення керівник отримає відповідний лист, а транспортна картка працівника під час локдауну автоматично активується», — пояснює Кулеба.

Такі заявки можна подати будь-коли: як зараз, так і під час ймовірного жорсткого карантину. Як зазначали у КМДА, такими спецперепустками зможуть скористатися ті підприємства та організації, що забезпечують життєдіяльність міста. Водночас влада сама визначатиме кількість дозволів для цієї категорії.

Джерело: “Громадське”