У Києві можуть відкрити нові зупинки поїздів кільцевої електрички

“Укрзалізниця” веде діалог з інвесторами щодо облаштування та відкриття нових зупинок кільцевої електрички. Про це заявили у фан-спільноті Київської кільцевої електрички в Telegram, передають “Коментарі”.

“УЗ готова переробити розклад під дві додаткові зупинки (назвемо їх Либідською та Оболонською), але інвестувати у створення платформ декілька мільйонів гривень наразі не планує, водночас комунікує щодо цього з ТРЦ та ЖК безпосередньо поруч із мікрорайонами коло Либідської та Оболоні. Будемо тримати в курсі, а раптом таки вийде”, — йдеться в повідомленні.

Водночас, про те, що в “Укрзалізниці” планують відкрити ще кілька станцій для зручності пасажирів повідомляли ще наприкінці 2022 року. Зупинки кільцевої електрички “Либідська” та “Оболонь” облаштують у Києві до кінця 2023 року, заявили тоді у цьому Telegram-каналі. Вже після публікації новини з фан-спільноти кільцевої електрички звернулися до редакції порталу “Коментарі”, щоб уточнити, що пожартували про відкриття нових станцій в столиці. Тож поки що невідомо, наскільки серйозно ставитися до знов оприлюдненою інформації щодо нових станцій кільцевої електрички у Києві. Офіційної інформації з боку “Укрзалізниці” з цього питання немає.

Джерело: Comments.ua