У Києві можуть скасувати евакуацію автівок за неправильну парковку

У Києві хочуть скасувати норми, які передбачають евакуацію автомобілів, які були припарковані з порушеннями норм. Позов з такою вимогою вступив в Окружний адміністративний суд. У документі вимагають визнати протиправними та скасувати норми, що дозволяють комунальникам відвозити неправильно припарковані автомобілі. Про це пише прес-служба суду.

Автор позову зажадав, щоб суд скасував та визнав протиправними пункти 5.31, 5.32, 5.33 положення про департамент транспортної інфраструктури. Також у позові вимагають визнати незаконними дії інспекторів, які складають протоколи на неправильно припаркувалися автовласників. На даний момент вирішується питання про відкриття справи за позовом.

Варто нагадати, що в Києві евакуація машин за неправильну парковку діє з 10 липня 2019 року. За перші дні роботи інспекторів на штрафмайданчик було відправлено 100 автомобілів. Щоб машину не забрали інспектори досить дотримуватися правил дорожнього руху і паркувати на спеціально відведених для цього парковках. Для водіїв евакуйованих автомобілів запустили Телеграм-канал, в якому публікують дані машин, які відігнали на штрафмайданчик.

Джерело: https://kyiv.znaj.ua/318195-avtivki-kiyan-perestanut-loviti-evakuatori-gerojiv-parkuvannya-budut-karati-po-novomu