У Києві готуються до цьогорічного проведення поминальних днів

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) затвердили заходи з підготовки місць поховань до проведення поминальних днів у 2024 році. 

Про це, як передає КиївВлада, йдеться у розпорядженні № 347 Київського міського голови від 22 квітня 2024 року.

“Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА забезпечити виконання заходів з підготовки місць поховань до проведення поминальних днів у 2024 році”, – йдеться у розпорядженні.

Як зазначається, Ритуальній службі спеціалізованому комунальному підприємству “Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування” КМДА, Державному історико-меморіальному Лук’янівському заповіднику та Ритуальній службі спеціалізованому комунальному підприємству “Київський крематорій” було доручено на територіях місць поховань забезпечити виконання заходів з урахуванням правового режиму воєнного стану.

Також необхідно вжити заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та проведення в разі потреби першочергових заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі із залученням фахівців з розмінування.

Крім того, працівники Головного управління Національної поліції у місті Києві, Головного управління ДСНС у місті Києві мають забезпечити публічну безпеку і порядок на прилеглих до місць поховань територіях, захист населення від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню.