У Києві 17 листопада зафіксовано антирекорд із відключень електроенергії Джерело: https://censor.net/ua/n3381409

У четвер, 17 листопада, у Києві зафіксовано антирекорд за обсягом відключень – вони склали більше 500 МВт (при звичайному споживанні 1000-1200 МВт – ЕР)

Про це повідомив СЕО постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко, інформує Цензор.НЕТ із посиланям на Інтерфакс-Україна.

“Цілий день у Києві діють екстрені відключення, систему обмежили майже на 523 МВт. Це відключення – антирекорд за весь час. Але від нас вони не залежать – зараз у енергетиків завдання забезпечити критичну інфраструктуру та стабілізувати систему, щоб не було ще більших пошкоджень”, – повідомив Коваленко.

Водночас він закликав споживачів не плутати екстрені та стабілізаційні відключення.

“Відключення на те і екстрені, що ми не знаємо, коли вони завершаться і як довго продовжуватимуться. Ці відключення не можна підлаштувати під потребу населення”, – пояснив керівник компанії.

За його словами, оцінку того, як швидко відновлять мережі після екстрених відключень, проводять енергетики, залучені до ремонтних робіт, які з питань безпеки не поширюють інформацію про ураженя та статус ремонтів. “Енергопостачання після екстрених відключень відновлюється лише за вказівкою”, – наголосив Коваленко.