У Китаї – новий спалах коронавірусу

У китайській провінції Цзілінь за останні дні зафіксували 37 випадків зараження коронавірусом. Страх перед другою хвилею епідемії спонукав владу Китаю прийняти жорсткі заходи. З регіоном Цзілінь, де проживають 108 мільйонів людей, зупинили транспортне сполучення і обмежили людям вихід з домівок, закрили школи, повідомляє ТСН.

Жорсткі заходи ввела влада міста Шулань, де зафіксували 34 випадки інфікування. Місцевим жителям заборонили виходити з дому — це робити може лише один член родини раз на два дні й не більше 2 годин. Якщо людина хоче поїхати з міста, вона повинна зробити тест за 48 годин до відправлення і отримати негативний результат. Ті, хто виїжджають з провінції Цзілінь, зобов’язані витримати карантин до 14 днів після прибуття на місце призначення. Робота сервісів доставки в основному припинена, а також заборонено продаж жарознижуючих препаратів в аптеках, щоб люди не приховували симптоми.

Міська влада Шуланя вже заявила про прийняття суворих заходів для стримування нового поширення коронавірусу: оголосила про закриття житлових комплексів, де проживають люди з підтвердженим коронавірусом або підозрою на нього.

Люди знову поводять себе обережніше. Діти на вулиці знову у масках, медпрацівники у захисних костюмах.

Місцеві спеціалісти вважають, що причина нового спалаху – люди, що приїхали з Росії, яка вже на другому місці у світі за кількістю інфікованих.

Через спалах коронавірусу з посад звільнили главу Комуністичної партії Шуланя, главу комісії з питань охорони здоров’я міста та ще чотирьох високопосадовців.

За даними Університету Джонса Хопкінса, число випадків COVID-19 в Китаї наближається до 85 тисяч, 4 638 осіб померли.

Джерело: https://praktika-vlasti.com.ua/26817-2/