У космосі відкриють готель

Корпорація Orbital Assembly Corporation (OAC) планує побудувати перший космічний готель на низькій навколоземній орбіті. Роботи по його зведенню можуть початися вже в 2025 році, повідомляє The Daily Mail.

В готелі під назвою Voyager Station розмістять номери на 400 чоловік, ресторан, кінотеатр і спа-салон. Згідно з проектом, космічна станція у вигляді великого кола буде обертатися, щоб генерувати штучну гравітацію.

До зовнішньої сторони кільця прикріплять кілька капсул. Деякі з них можуть продати агентствам EKA і NASA для наукових досліджень.

Представники компанії не розкривають вартість будівництва, а також ночівлі в такому готелі. Але відзначають, що їм вдасться заощадити завдяки багаторазовим ракетам-носіям, таким як SpaceX Falcon 9. Готель можуть ввести в експлуатацію вже в 2027 році, коли на орбіті буде зведена вся необхідна інфраструктура.

Рівень гравітації в готелі буде відповідати поверхні Місяця. В конструкції передбачені два «кільця»: внутрішнє стикувальний кільце, де кораблі зможуть вивантажувати пасажирів і багаж, і житлове, що включає ряд з 24 модулів уздовж зовнішнього краю.

Компанія планує продати або здати частину модулів в оренду приватним особам. Так, капсулу розміром 20 на 12 метрів можна придбати в якості космічної «вілли». Урядові установи могли б використовувати станцію для розміщення власного наукового модуля або в якості навчального центру для астронавтів, які готуються до польоту на Марс.

Джерело: “Всвіті”