У КМДА говоритимуть про парки

Сьогодні, 11 березня, о 19:00 у Департаменті містобудування та архітектури відбудеться чергова зустріч небайдужих киян, громадських активістів і волонтерів.

Учасники зустрічі спробують уточнити роль громадської ради у проекті «Київські парки». Зокрема, передбачається, що рада відповідатиме за взаємодію з мешканцями, проводитиме різноманітні заходи для популяризації парків, забезпечуватиме громадський контроль над діями міської влади та допомагатиме шукати додаткові кошти на відновлення столичних зелених зон. Головне ж – громадська рада братиме безпосередню участь у визначенні «бренду» того чи іншого парку (його тематичних та функціональних особливостей), а також у формуванні технічного завдання для проектувальників з урахуванням цих особливостей.

Департамент запрошує всіх охочих долучитися до розмови та розраховує на цікаву та плідну дискусію.

«Сьогодні, 11 березня, о 19:00 у Департаменті містобудування та архітектури відбудеться чергова зустріч небайдужих киян, громадських активістів і волонтерів. Учасники зустрічі спробують уточнити роль громадської ради у проекті «Київські парки». Зокрема, передбачається, що рада відповідатиме за взаємодію з мешканцями, проводитиме різноманітні заходи для популяризації парків, забезпечуватиме громадський контроль над діями міської влади та допомагатиме шукати додаткові кошти на відновлення столичних зелених зон. Головне ж – громадська рада братиме безпосередню участь у визначенні «бренду» того чи іншого парку (його тематичних та функціональних особливостей), а також у формуванні технічного завдання для проектувальників з урахуванням цих особливостей. Департамент запрошує всіх охочих долучитися до розмови та розраховує на цікаву та плідну дискусію.»

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply