У Києві з’явились паркомати, що приймають кредитки

Відтепер відвідувачам Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), які користуються послугами паркування, не потрібно витрачати час на пошук паркувальника та розрахунки готівкою. Компанія MasterCard, Ощадбанк та ВДНГ запустили інноваційне для Києва рішення — перший у місті автоматизований паркінг з паркоматами, що приймають до оплати банківські картки, зокрема оснащені технологією безконтактної оплати MasterCard. Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Розрахуватись банківськими картками можна у двох паркоматах, встановлених на території паркінгу біля центрального входу Експоцентру. Для здійснення безготівкової оплати в паркоматі потрібно доторкнутись спеціальною карткою з зафіксованим часом паркування до термінала на панелі паркомата, а потім помістити магнітну або чиповану платіжну картку в слот або ж піднести безконтактну картку до зчитувального елемента.

Розраховуючись у паркоматах безготівково, держателі карток не сплачуватимуть жодних комісій. Списання коштів буде підтверджуватись звуковим і світловим сигналами. Екваєром платежів виступив Ощадбанк.

— Це високотехнологічне рішення продемонструє переваги паркоматів самообслуговування над звичною оплатою готівкою та може набути масового характеру, наприклад, у платних паркінгах великих торговельних центрів. Приємно відзначити, що це черговий інноваційний проект, реалізований Ощадбанком у партнерстві з компанією MasterCard. За попередніми ініціативами — в метро, швидкісному трамваї, фунікулері — ми фіксуємо стрімке зростання популярності безготівкових та безконтактних платежів, — зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Крім того, протягом трьох місяців, з 30 травня до 31 серпня 2016 року, усі держателі карток MasterCard, що оплачуватимуть з їх допомогою паркування на території ВДНГ, отримають спеціальну знижку — 25%.

Вечірній Київ

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply