У Києві запрацюють вісім фонтанів у центрі міста

Вісім фонтанів, що перебувають на балансі КП “Київводфонд”, відновлять свою роботу навесні і працюватимуть упродовж усього сезону. Про це повідомила “Українська правда. Київ” з посиланням на керівника “Київводфонду” Світлану Козловську.

– Подорожчання електроенергії, води та робіт з очищення робить витрати на утримання працюючих фонтанів просто космічними. Йдеться про десятки тисяч гривень на місяць. Але фонтани – це окраса міста і туристична атракція. Тому у весняно-літній період вони будуть працювати, – запевнила Козловська.

За її словами, на сьогодні на балансі підприємства перебуває 8 фонтанних комплексів.

– Із них можна хоч завтра запускати 3 фонтани на Майдані Незалежності (“Засновники Києва”, “Водяна куля”, “Каскадний”, який нещодавно відремонтували). А також “Хрещатик” – на головній вулиці столиці, навпроти ЦУМу та “Червоноармійський” на вулиці Великій Васильківській, 119/121″, – сказала Козловська.

Вона додала, що фонтани “Великий” та “Малі” на Майдані Незалежності, а також фонтани на Русанівському каналі потребують капітального ремонту, який проведуть цього року.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply