У Києві відбудеться літературно-мистецький вечір до дня народження Лесі Українки

25 лютого о 17:00 у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького (вул. Саксаганського, 97) відбудеться літературно-мистецький вечір «Мріє, не зрадь», присвячений дню народження Лесі Українки. Про це повідомили в Департаменті культури КМДА.

До участі у вечорі запрошені науковці, письменники, журналісти, художники, музиканти, актори, кінорежисери, учасники Майдану.

Про революцію в житті Лесі Українки і нашу сучасну революцію, про мрії і реалії минулого і сьогодення, про художнє переосмислення пережитих подій і творчі прозріння, про високе призначення поета як виразника дум і сподівань народу йтиме мова на вечорі до дня народження письменниці. Назвою вечора стали слова Лесі Українки, які найкраще передають одне з найголовніших прагнень: «Мріє, не зрадь!».

Полія проходитиме безпосередньо у просторі художньої виставки Олексія Белюсенка «Прапори і люди» із серії «Щоденник екстреміста». Ці роботи написані під враженням революційних подій 2013-2014 років.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply