У Києві під НБУ відбулась акція протесту вкладників банків та кредитних спілок

У Києві біля Національного банку України відбулась акція протесту ошуканих громадян, членів кредитних спілок та вкладників, кредиторів та користувачів банківських послуг, передає кореспондент УНН.

Зібралися громадяни, чиї гроші зараз перебувають у різних банківських установах на депозиті.

Люди вимагають повернення їхніх коштів.

“Ми поклали гроші на депозит, а банки досі нам не виплачують відсотки і не повертають гроші. Банки пропонують нам пролонгувати депозити”, — зазначили вкладники.

Вони стояли з плакатами, на яких були гасла: “Банки, поверніть нам гроші!”, “Не кидайте нас!”, “Віддайте наші депозити!”, “Надра знову проти людей”, “Національний банк України, допоможи повернути нам гроші”. Також були плакати з надписом “1 гривня = 1 долар”.

“Ми просимо особистої зустрічі з головою Нацбанку, проведення люстрації в банківській системі, здійснення виплат вкладникам згідно з законом України, виконання рішень судів у сфері фінансової системи, а також зміни закону „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“, який звужую права громадян”, — зазначив представник Асоціації захисту прав вкладників.

До протестувальників вийшов секретар громадської ради при НБУ Андрій Дубас.

“Треба розглядати по кожному конкретному випадку, протестувальники вимагають тристоронньої зустрічі представників НБУ, банківських установ на вкладників, ми спробуємо їм допомогти”, — зазначив А.Дубас.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply