У Києві найнижчий рівень безробіття

Місто Київ входить в трійку регіонів (разом з Київською та Одеською областями) з найнижчим  показником рівня безробіття (по Україні – 9,1%).  Про це повідомили в Київському міському центрі зайнятості.

У січні – травні  2016 року на обліку в службі зайнятості м. Києва перебувало майже 25 тис. безробітних громадян. Станом на кінець травня 2016 року в загальноміській базі даних налічувалось  4,5 тис. вакансій та вільних робочих місць.  В середньому на 1 вакансію претендують 3 особи, які шукають роботу, в тому числі серед вищих державних службовців, керівників – 12 осіб, професіоналів та фахівців – 4 особи, технічних службовців – 3 особи, робітників сфери обслуговування й торгівлі – 2 особи, – розповіли в КМЦЗ.

За цей час за направленням столичної служби зайнятості працевлаштовано 3,4 тис. безробітних.  Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 185 осіб. Крім того, за направленням служби зайнятості, працевлаштовано більше тисячу  осіб з числа інших категорій громадян (осіб, які навчалися, бажали змінити роботу, пенсіонерів тощо).

У січні-травні 2016 року  професійне навчання за сприянням служби зайнятості м. Києва  проходили більше 2,5  тис. осіб.

Станом на перше червня продовжується пошук роботи для  14,8 тис. безробітних громадян, з яких 12,5 тис. отримують допомогу по безробіттю.

Нагадаємо, кількість безробітних, що були зареєстровані у столиці в 2015 році – рекордна за всі роки існування незалежної  України.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply