метро, метрополітен, затори

У Києві на невизначений термін закрили метро

За розпорядженням СБУ та голови КМДА Володмиира Макеєнка рух метро на території всього Києва був зупинений. Офіційні версія зупинки роботи головної транспортнох артерії міста – загроза теракту в зв’язку з масовими заворешннями в центрі Києва. Нагадаємо, сьогодні вуличні бої почалися після подій біля будівлі Верховної Ради, де депутати збиралися обговорювати зміни Конституції.

Це викликало справжній транспортний колапс і паніку: люди змушені годинами добиратися додому, деякі долають пішки більше 20 кілометрів.

Найбільший із заторів розтягнувся на 15,8 км. Червонозоряний проспект, Чоколівський бульвар, вулиці Вадима Гетьмана, Олександра Довженка та Олени Теліги, а також Московський проспект иМосковский міст повністю паралізовані. Середня швидкість руху в пробці не перевищує 3 км/ч.

Метро обіцяють запустити, як тільки ситуація стабілізується. Водіїв закликають відмовитися від поїздок на власних автомобілях, особливо в центр міста та околиці.

На сайті київської міськадміністрації з’явилося звернення до жителів. Чиновники радять людям користуватися наземним транспортом, сьогодні він буде працювати в посиленому режимі, від усіх зупинок метро пустили додаткові автобуси.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply