У Києві на фотовиставці показують українських воїнів різних епох

Воїни Київської Русі, західноукраїнські руські лицарі, запорізькі козаки, Січові Стрільці, вояки армії УНР, УГА, холодноярівські повстанці, бійці УПА, червоноармійці та нинішні герої – бійці і волонтери АТО – всіх можна побачити на фотовиставці проекту “Воїн крізь віки” у Національному музеї Тараса Шевченка.

Виставка триває до 17 травня

Національний музей Тараса Шевченка

(бул. Шевченка, 12)

Митці, історики та реконструктори підготували цикл художніх світлин українських бійців, які боронили рідну землю у різні історичні періоди.

Виставка працює щоденно з 10:00 до 17:30. Прохід за квитком музею. У рамках проекту також проходять лекції та концерти, зокрема:

15 травня, 19:00 – лекція про УПА к.і.н. Олександра Іщука, співробітника Національного музею історії України, наукового співробітника Центру досліджень визвольного руху (вхід вільний).

17 травня, 18:00 – концерт Тараса Компаніченка та “Хореї Козацької”. Вхід на концерт – 50 гривень.

На виставці експонують 36 світлин. Знімала героїв для проекту етно-фотограф Анна Сенік. Зйомки проводилися з жовтня 2014-го до березня 2015 року. Кілька разів Анна їздила в зону АТО, щоби відзняти реальних бійців, нинішніх українських воїнів. Захисників минулих епох відтворювали реконструктори. У проекті взяли участь 7 клубів реконструкторів.

 

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply