У Києві діти зберуть із конструктора прапори України та Європи

З нагоди відзначення Дня Європи на Михайлівській площі в столиці протягом усього дня, з 11:00 до 17:00, планується проведення цікавих розважальних заходів для дітей та всієї родини. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Так, на Михайлівській площі буде відкрито зону тематичного StreetArt, де маленькі гості свята зможуть не лише взяти участь у створенні арт-об’єктів, а й потрапити до Національного реєстру рекордів України. Фахівці за допомогою 10 тисяч шурупів на спеціальному полотні 4х6 м «намалюють» тризуб України, а гості та учасники свята вплетуть у нього жовто-блакитні стрічки.

Також буде встановлено ще один рекорд України. На Михайлівській площі діти зможуть малювати долонями або навіть влізти у фарбу з ніг до голови. Занурюючи свої долоні у синю та жовту фарбу, діти під керівництвом художників-інструкторів створюватимуть прапор України. Кожний  зможе залишити відбитки своїх долонь на полотні приблизно у 50 кв. м, долучившись таким чином до встановлення рекорду України.

Крім того, юні гості разом зі своїми батьками отримають можливість за допомогою конструктору «LEGO» зібрати велику карту Європи.

У спеціальній арт-зоні заплановано проведення спільних ігор дітлахів обмеженими фізичними можливостями, дитячі спортивні змагання «Роби як я, роби як ми, роби краще за нас», проведення конкурсу малюнків для прикраси фасадів будівель, танцювальні флеш-моби, батли вуличних музикантів тощо.

На території Михайлівської площі буде також розташоване соціальне містечко, де працівники Київського міського центру соціальних служб для молоді проводитимуть гру «Вікно в Європу», спортивні естафети та інші цікаві ігри для малечі. Поряд буде встановлено цілу стіну побажань, де кожен охочий зможе висловити свої почуття та думки за допомогою кольорових маркерів.

На окремій туристичній локації кияни та гості столиці зможуть пройти вікторину «Що ти знаєш про Київ?».

Джерело: Хрещатик

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply