У Ердогана вимоги Росії щодо Криму та Донбасу назвали “максималістськими” і “нереалістичними”

Речник турецького президента Ібрагім Калін сказав, що Туреччина запропонувала себе у ролі посередника між Росією та Україною і провела кілька зустрічей. Попри те, що Ердоган притримується відкритої лінії зв’язку зі своїми російськими та українськими колегами, є речі, котрі він не визнає, наприклад, анексію Криму.

“Це червоні лінії для українців по Криму і Донбасу. І це правильно, тому що це напряму стосується територіальної цілісності і суверенітету України. Ми не визнали анексію Криму, як і весь світ. Навіть Китай не визнав анексію Криму… Їм (росіянам) справді варто вигадати якісь інші ідеї”, – сказав Калін в інтерв’ю CNN.

Калін також додав, що Ердоган, як і Путін, з недовірою ставиться до більшості країн НАТО, “проте така реальність, що з російською стороною повинен говорити хтось, кому росіяни теж можуть довіряти. В іншому випадку ця війна може тривати місяці, роки, а світ не зможе дозволити собі ще одну таку затяжну війну. І, звісно ж, ми не можемо дозволити собі ще одну холодну війну”, – додав речник Ердогана.

Джерело: Інформаційне агентство ASPI